Niezbędne akcesoria na rower – uchwyt na telefon

Rower, choć jest urządzeniem kompletnym i właściwie od razu po zakupie gotowym do jazdy na nim, to jednak w dalszym ciągu może być doposażony w liczne dodatki i akcesoria, które mogą zwiększyć bezpieczeństwo korzystania z niego, lub ułatwić realizowanie znacznie bardziej zaawansowanych działań treningowych. Jakie to akcesoria, które mogą okazać się przydatne?

Akcesoria związane z bezpieczeństwem

Pomimo tego, że rower uważany jest za bardzo bezpieczny pojazd, to jednak ryzyko możliwego wypadku jest na nim na bardzo wysokim poziomie. Z tego powodu kluczowe jest to, aby odpowiednio się zabezpieczyć przed skutkami i niedopuszczeniem do wypadku. Kluczowe z tego powodu jest to, aby posiadać kask, który zabezpieczy głowę przed skutkami upadku, a także odpowiednie oświetlenie i odblaski, które zwiększą widoczność rowerzysty.

Uchwyty na telefon do roweru, czyli efektywne treningi

Oczywiście akcesoria do roweru to nie tylko walka o bezpieczeństwo, lecz także o wydajność jazdy na rowerze. Jednym z najbardziej podstawowych dodatków jest uchwyt na telefon do roweru od Dobre Rowery. Dzięki niemu możliwe jest zamontowanie na kierownicy telefonu, co powoduje, że uzyskuje się dostęp np. do wielu aplikacji treningowych, lub też po prostu do mapy z GPS, co pozwala lepiej planować na bieżącą przebieg trasy. Jest to dodatek, który powoduje, że zwykła jazda rekreacyjna, jak i również zaawansowane treningi mogą być realizowane w o wiele przyjemniejszy sposób, co przekłada się na komfort i radość z jazdy.

Comments are closed.